Jak správne vyprávať: časť 1


Poznáte to. Chodíte na internety, čítate si diskusie, prispejete, ale stále nie a nie sa s dotyčným dorozumieť. Henten Móric88 na jútub točí čosi o židoboľševizme, ďalší PepíkFUCKGOVERMENT pod článkom s ekonomikou o užitočných idiotoch a Marienkaaaa47 o veľkej farme (big pharma) pri téme s očkovaním. Holt sémantika je ťažká vec v internetovom kráľovstve, častokrát sa prelína a dochádza k spájaniu viacerých (často nekonzistentných) slov. Poradíme Vám ako rýchlo a jednoducho dekódovať výrazové prostriedky domorodých obyvateľov tejto úžasnej krajiny, aby ste sa už nikdy nemuseli cítiť trápne! Vďaka prečítaniu nasledujúcich fráz, hneď spoznáte s kým máte čo dočinenia a akému subkultúrnemu myšlienkovému programovaniu bol jedinec vystavený a ako sa to na jeho vyjadrovacích prostriedkoch následne podpísalo. Pripravte si ceruzky, ideme na to.

 

Kapitola 1

Slovník neonacistu človeka čo má rád národný socializmus:

Sionizmus – Keďže ide o Židovský (Izraelský) nacionalizmus, pri jeho vyslovení sa jedná buď o vulgarizmus, alebo snahu opísať stelesnenie čistého zla. Pre pohopenie – nacionalizmus Európanov je OK, ale Židia ho mať nesmú. Že prečo? Lebo sú to predsa ŽIDIA. Takže keď Vás vlasťmilujúci občan označí za sionistu, snaží sa Vás uraziť/opísať ako morálny odpad. Nemusíte mať pritom nič spoločné s Izraelom, dokonca ho ani podporovať.

Neomarxizmus – Ak sa nebodaj stane to, že sú.. eh.. “ne-marxisti” priamo či nepriamo konfrontovaní s iným názorom, alebo postojom ako dovoľuje ich mentálny mantinel, označia v rámci svojho ideologického brainwashingu psychohygieny opozíciu za novomarxistov. V drvivej väčšine prípadov sa nejedná o žiadnych marxistov (pochybujem, že v dnešnej dobe niekto skutočne číta Marxa, možno s pár výnimkami), ale to je irelevantné, proste nimi sú a basta. Toto slovné naprogramovanie pochádza z dôb keď ešte marxizmus (komunizmus) bol existujúcou hrozbou v Európe a národní socialisti proti nemu (ako hlavnému ideologickému oponentovi) reálne bojovali a teda logicky komunistov nenávideli. Komunizmus je často v týchto kruhoch spájaný so Židmi a má teda čisto dehonestujúci účel. Židoboľševizmus je preto synonymom, aj keď v poslednej dobe trošku menej používaný, osobne ho však mám radšej, lebo vypovedá o autorovi oveľa viac ako o adresátovi.

neomarxizmus

oficiálny symbol židoboľševizmu

Pravdoláskar(i)  Toto podstatné meno znie ľúbozvučne, ale nenechajte sa ním zmiasť milí žiaci. Keď Vás za pravdoláskara označia ujovia typu Magát, alebo Kopáč tak ste pekne v prdeli. Slovo pochádza z českých krajov a v užšom zmysle sa používa na označenie ľudí ktorí sympatizovali s ideami Václava Havla (teda veci typu proamerickosť atď..). V širšom prenesenom zmysle je to dnes používané na každého ideologického oponenta našich hrdých vyholených spoluobčanov (viz. neomarxizmus). Synonymom zvyknú byť rôzne iné slovné spojenia napr. “humanisti” – pejoratívum  nie kompliment v týchto kruhoch, často je tam aj predpona “pseudo”, aby sa tak zvýraznila démonizácia dotyčných; alebo iba suché “liberáli“. No a ako to už býva zvykom, nemusíte mať nič spoločné s V.H. ani s jeho postojmi, stačí že máte negatívne stanovisko k myšlienkám súčasných židobijcov.

Rovnostár(i) – Človek ktorý verí v právnu rovnosť všetkých ľudí (hlavne rás) je rovnostár, alebo je odbornejšie (a vzácnejšie) označovaný za tzv. “egalitára“. Hádam Vám tu nemusíme vysvetľovať v akom kontexte bude toto slovo pri milovníkoch Hitlera premieľané. Kto odpovedal, že v pozitívnom – bohužiaľ, nesprávna odpoveď. Rovní si všetci rozhodne NIE SME! Z nejakého dôvodu sa pri národovcoch nerozlišuje medzi právnou rovnosťou (k čomu sa vzťahuje táto idea) a rovnosťou rozumovou/schopnostnou (ktorú nikto nezastáva, ale bratia v heilu si to myslia). Takže keď započujú niečo v zmysle “sme si rovní” ihneď sa v ich hlavách spustí obranný mechanizmus s následnou nekonečnou tirádou o tom ako každý vie niečo iné a ako sú cigáni a negri od narodenia sprostí a nič sa s tým žiaľ nedá robiť (lebo genetika, čiže sorry pán Tyson). TL;DR: pre biologických deterministov je myšlienka rovnosti neprijateľná a výraz rovnostár má opäť pejoratívny nádych.

Multi-kulti – Na prvé počutie to znie zlato, skoro ako nejaká detská hra, alebo multivitamínový džúsik so slamkou. Pozor dámy a páni, to všetko je len fonetický klam. V skutočnosti sa jedná o skrytý termín pre zubatú príšeru zvanú multikulturalizmus! Ufff. Tiež Vám prebehli zimomriavky po chrbte čo? Nuž, čo tu k tomu viac povedať? Aj keď existuje legitímna kritika tohto fenoménu ktorou sa zaoberajú aj odborné kruhy, naši vykosení kamaráti ňou zrovna nedisponujú a debata s nimi sa zväčša zvrhne na generalizačné rasové kliché (pretože v ich predstavách táto komplexná rovnica vyzerá: rasa = kultúra). Tým chceme len potencionálnych záujemcov v našej triede upozorniť ktorým smerom sa pri tomto slove bude diskusia uberať a treba sa opäť pripraviť na mindset biologického determinizmu.

frenologia

Frenológia je pseudoveda a tiež jedna z mnohých odnoží biodeterminizmu. V súčasnosti hrá prvé husle hlavne genetika.

Homoloby – Keď dôjde na tému homosexuality, nebude to dlho trvať a slovo homoloby sa bude čo chvíľa skloňovať s rôznymi inými láskyplnými výrazmi, (napr. devianti, alebo tiež obľúbené sodomisti) ktoré si v tejto lekcii preberieme ako prvé. Rada na úvod, deviantov si nemýľte s ľuďmi čo postujú svoje výtvory na deviantarte, to je iná skupina a mohlo by dôjsť k závažnému nepochopeniu, takže pozor. Deviantmi sa pri národovcoch myslia tzv. “buzeranti” (terminus technicus pre človeka ktorý sa narodí ako homosexuál a má tú drzosť že existuje). Vraj to vzniklo zo slova “deviácia” – čiže odklon od normálu. Keďže homosexualita nie je normálna je len logické, že každý kto je tzv. “buzerant” je nenormálny, občas tiež označovaný za chorého (lebo choroba je tiež nenormálny telesný stav – vidíte ako to krásne všetko do seba zapadá?). Takže najbližšie keď budete robiť niečo nenormálne – ako napríklad čítať články na internete (nenormálne je to preto, lebo dakedy sa to nerobilo + naša škola má patent na normálnosť, takže sa so mnou nehádajte) spamätajte sa vy devianti a normálne čítajte radšej knihy.

Ale späť k homoloby: jedná sa o slovné spojenie homosexuálna a anglického lobby (originalita level 9000). Voľný preklad by teda mohol byť aj buzerantské ovplyvňovanie verejnosti, má to väčší šmrnc ale neznie to tak dobre pre nehomofóbov, tak sa od toho takticky upustilo. V súčasnosti sa používa na… vlastne všetko čo má niečo spoločné s homosexualitou, samozrejme s negatívnou konotáciou. Tu je potrebné spomenúť, že slovíčkom sa momentálne neoháňajú len neonazis s nacionalistami, ale aj simple kresťania (kto od koho odkukal je neznáme) dostáva sa tak do širšej verejnosti a opúšťa internetovú pôdu. Spoločný menovateľ nech už je tento pojem používaný kýmkoľvek však zostáva nemenný – “tolerancia a pochopenie k homosexuálom”.

Degenerát(i) – Ticho závidím ľuďom, ktorí sa s týmto ešte nestretli. Je to vzácnejší výrazový kotrmelec, ale keďže má správne grády, tak sa dynamicky používa, hlavne keď už ide do tuhého. Mnoho ľudí okolo neho prefičí bez uvedomenia čo sa deje a spoja si to s autorovou snahou svojho oponenta uraziť a označiť ho za zdegenerovaného/mentálne postihnutého, čiže klasický internetový trash-talk. Čiastočne je to síce pravda, ale verte mi, nie je to len trash-talk, je to aj “odborné” slovo pre skrytých narušených sadistických homosexuálov s mocenskými ambíciami. Vážne, nekecám, toto sa proste nedá vymyslieť, pokiaľ samozrejme nie ste extra magor (čo autor pojmu bohužiaľ bol).

Termín bol slovenskej a následne českej verejnosti predstavený skrz známeho rusofilného pána Chelemendika a jeho prekladom literárneho skvostu Červená inkvizícia od Grigorij Klimova (túto knihu si proste musíte prečítať!) a jeho pravý význam je proste podarený. Milí žiaci, čo myslíte, čo vznikne keď spojíte kresťanský ideologický hate-bullshit so snahou “vedecky” analyzovať sexuálne úchylky (homosexualita prirodzene nesmie chýbať popri pedofílii), sadizmus a mocichtivosť a aplikovať ich známym historickým osobnostiam v akože prednáškovom podaní KGB citujúcich Biblické pasáže? Vznikne tento pojem – rozumejte “odborná štúdia” degenarológie. Prečítate si podobný retardovaný vysoko vedecký pamflet a nakoľko ste práve absolvovali PHd. CSc. RNDr. z degešstva, šup hneď na internet dávať rozumy kto je a kto nie je degenerát. Termín degeneralógia si žiaľ nevygooglite mimo osoby Klimova a nebudete mať šťastie ani vo vedeckých prácach na google scholar. Skoro to až budí dojem že je to vymyslená kravina jedného človeka, ale pozor, nie je. Veria tomu viacerí a to je skutočný internetový indikátor pravdivosti.

Degenerátom bol údajne aj Hitler, čo je asi jediný dôvod prečo pravačkou šklbajúci ubermenscheni berú pre nich inak fantastickú knižku s malou rezervou (to im však vôbec nebráni termín s radosťou používať na opozíciu).


Pokračovanie…

4 komentáre


 • Tono // // Odpovedať

  A zase si ťa dovolím citovať:
  “Pre pochopenie – nacionalizmus Európanov je OK, ale Židia ho mať nesmú. Že prečo? Lebo sú to predsa ŽIDIA.”

  A zase to otočím:
  “Pre pochopenie – nacionalizmus Židov je OK, ale Európania ho mať nesmú. Že prečo? Lebo sú to predsa Európania.”

  Fakt ťa to baví? Veď si okatý jak slon čo sa snaží schovať za pouličnú lampu..:)

  • Rozumný Pánko // // Odpovedať

   Kde som tvrdil opak? Ja osobne mám nacionalizmy (kohokoľvek) v podpaží, znova ťa iba odkážem na tú projekciu.

   Tvrdenie malo medzi riadkami demonštrovať absenciu názorovej integrity našich nacionalistov, nie na nich kydať.
   Ak pracujeme s verziou, že sionizmus je zlo, lebo si niekto dovoľuje mať ideológiu založenú na etnickom pôvode, potom aj Európsky je logicky zlom.
   Ak pracujeme s verziou, že Európsky nacionalizmus je ok, potom je aj sionizmus musí byť ok.
   Nič viac som tým povedať nechcel. Naopak, okatým je to, z čoho (väčšina) našich nacionalistov vychádza, keď do krvi obraňuje EU nacionalizmus ale zároveň s rovnakým fanatizmom osočuje sionizmus. Prečo asi? Hm…. ťažká otázka.

 • Sloven // // Odpovedať

  Nacionalisti a Sionisti naozaj zdielaju spolocnu ideologiu, ale rozdiel tu napriek tomu je, lebo Sionisti este navyse povysenecky zakazuju ine nacionalizmy ako je ten ich, naproti tomu bezni Nacionalisti uznavaju v tomto smere praveze rovnost pre vsetkych byt hrdy na svoj vlastny narod, kulturu, rasu. atp.

  Sionisti prikazuju druhym opak toho co sebe, ale Nacionalisti len svojim a do druhych sa nestaraju v tom je ten priepastny rozdiel..

  Aj preto ludia nezavisle na ich rase, kulture, vierovyznaniu(psychickemu naruseniu) nemaju radi Sionistov, dokonca aj cast samotnych Zidov ich nema rada…

  • Rozumný Pánko // // Odpovedať

   Neviem odkiaľ je informácia, že by sionisti niekomu niečo “zakazovali”, tobôž na Európskom kontinente mimo Izraela, kde reálne nemajú žiadnu moc. Myslím, že si pletiete ľudí so Židovským etnikom ako akýsi superorganizmus s jednotnou mysľou a teda keď dôjde na kritiku nacionalizmu v niektorej z európskych krajín (a nedaj bože je jej autor Žid), tak je to hneď interpretované ako “útok sionistov”.

Odpovedať